İlan Detayı
İlan Başlık
2 DÜKKAN 2 TAPU. PASAJ İÇİNDE - KALORİFERLİ 72 m2 - 37.000 tl
Kimden
Sahibinden
Emlağın Tipi
Dükkan/Büro/Ofis
Emlak Durumu
Satılık
Emlağın Yaşı
3
Alan
72 m2
Oda Sayısı
2
Cephe
Doğu
Isıtma
Fuel-Oil Merkezi Isıtmalı
Fiyat
37.000 TL
Deposito
0 TL
İl/İlçe
Rize / Pazar
Semt
Çarşıbaşı
Adres
Yeni Belediye İş Hanı. Kat:2 No:71-73 Çarşıbaşı mevki Pazar Rize.
Özellikler
Güvenlik
Balkon
Teras
İlan Açıklaması

Rize Pazar Çarşıbaşı Mevki, Yeni Belediye İş Hanı 2.katta 72 m2, kaloriferli, boydan boya panoramik camlı, pimapenli.

Ara duvarı yıkılarak birleştirilmiş 2 Dükkan. Şu an tek hacim haline getirilmiş durumda. 36 m2 + 36 m2 toplam 72 m2 büyüklüğünde.

Şuan içinde kiracısı da vardır ve Turnuva Playstation Cafe olarak kullanılmaktadır. Yatırım amaçlı, uzun vadeli, gayrimenkul olarak düşünülebilir. Aylık kirası bir yılı aşkın bir süreden beri 200 TL'dir.

Pasajın her merdiveninin çıkışlarında Güvenlik Kamerası, iş hanının orta avlusunda MOBESE kamerası vardır ve ful güvenliklidir. Dükkan dıştan demir parmaklıklarla örülüdür. Bütün bölümleri çıkartılıp takılabilir, her parçanın altında kilit kısımları vardır.

Pasaj içindeki bütün dükkanlar merkezi sistem kaloriferlidir. Kalorifer dairesi, pasajın altındadır. Pasajın alt katında pazartesi ve perşembe günleri halk pazarı kurulmaktadır.

Tapusu iki dükkan olduğu için iki ayrı Tapu şeklinde kendime aittir. Borç Harç İpotek hiçbir derdi sorunu yoktur. Bütün vergileri hatta Deprem sigortası bile yaptırılmıştır. Kat mülkiyeti de vardır.

Şuan içinde kiracısı da vardır ve Turnuva Playstation Cafe olarak kullanılmaktadır. Her türlü iş yeri için uygundur. Ayrıca yatırım amaçlı, uzun vadeli, gayrimenkul olarak düşünülebilir. 

İrtibat için: 0530 3100 500.

İlanı Veren Kişi Hakkında Bilgiler
Ad Soyad
Oğuz Namlı
Adres
E-Mail
dogukaradeniz1@gmail.com
Telefon
0530 3100 500
Cep Telefonu
Faks
Web