1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Yazıcı'dan havalimanı açıklaması
Yazıcı'dan havalimanı açıklaması

Yazıcı'dan havalimanı açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı, STK toplantısının ardından Çamlıhemşin ve Çayeli ilçelerinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi, açıklamalarda bulundu.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı Rize’de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu.

Rize Merkez’de İl Başkanı Muhammed Avcı’ya birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Yazıcı, ardından Çayeli ve Çamlıhemşin’deki toplantılara katıldı.

yazici15.jpg

Sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle yapılan toplantının ardından ilk olarak Çayeli’nde AK Parti ve MHP sandık kurulu üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yazıcı, sonrasında Çamlıhemşin’de muhtarlar ve AK Parti teşkilat mensuplarıyla buluştu.

yazici11-001.jpg

Toplantıya, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar da katıldı.

yazici14-001.jpg

Çayeli’nde düzenlenen toplantıda konuşan Yazıcı, “Büyük bir ülkeyiz. Gücümüz var. Yeter ki gücümüzün farkında olalım. Potansiyelimizi ve kapasitemizi Türkiye söz konusu olduğunda, diğerleri teferruat diyip birleştirelim. Bu güç ve bakış, Türkiye’nin ilerlemesini, yönetiminin daha güçlü hale gelmesini, bulunduğu coğrafyaya uygun çok daha güçlü bir duruş sergilemesini mutlaka sağlayacaktır” dedi.

Yazıcı, “Rize-Artvin Havalimanı’nın çalışmalarını başlattık. Bu projeleri topyekûn bir bakışla, ortak vatanımızın hiçbir tarafını ayırt etmeksizin, Türkiye diyerek gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

yazici13-001.jpg

Yazıcı, “Yaptığımız düzenlemede Cumhurbaşkanı’na seçimleri yenileme yetkisini vermekteyiz. Fesihle seçimlerin yenilenmesi arasındaki fark, ölüm ile hayat arasındaki fark kadar büyüktür. Fesih ölümdür, yenileme hayattır. Fesih ettim dediğin şey orada ölmüştür. İşlevsiz hale gelmiştir. Fesih sonucunu doğuracak bir tasarruf yetkisini hiç kimse bizden isteyemez, isteyen biri çıksa da biz buna boyun eğmeyiz.” dedi.

yazici9-001.jpg

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, “İstikrarlı bir ekonomiye sahip olmak için mutlaka istikrarlı bir siyasi ortama sahip olmak lazım. Bu gün bütün terör örgütlerinin Türkiye’ye karşı nasıl cephe aldıklarını hep birlikte müşahede ediyoruz. Bu ortamda hakkın yanında saf tutabilmek için inşallah 16 Nisan’da evet oylarıyla destek vermeye hepinizi davet ediyorum” diye konuştu.

yazici12-001.jpg

AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi anayasa değişikliğini MHP’nin desteğiyle milletin kararına sunduklarını, Çayeli olarak büyük bir destekle 16 Nisan’da ‘evet’ demeleri gerektiğini söyledi.

yazici10-001.jpg

yazici8-001.jpg

yazici7-001.jpg

yazici6-001.jpg

yazici5-001.jpg

yazici4-001.jpg

yazici3-001.jpg

yazici2-001.jpg

yazici1-001.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum