1. HABERLER

  2. YURT VE DÜNYA

  3. 42 çocuklu aile AB'yi de şaşırttı!
42 çocuklu aile AB'yi de şaşırttı!

42 çocuklu aile AB'yi de şaşırttı!

"Sağlıklı Toplum İçin Üreme Sağlığı" Proje İzleme ve Değerlendirme Genel Müdürü Filipinli Augustus Tiambeng incelemesinde şok oldu!

A+A-

AB hibe programı kapsamında yürütülen "Sağlıklı Toplum İçin Üreme Sağlığı" projesinin denetimi için Muş'a gelen Proje İzleme ve Değerlendirme Genel Müdürü Filipinli Augustus Tiambeng, Tabanlı köyünde şoke oldu.
Tiambeng, evine gittiği Nevzat Demir'in (60) biri resmi nikâhlı 2 eşinden 42 çocuğu olduğunu öğrenince "Tarihi bir gün yaşıyorum. Duyduklarıma inanamadım, şoktayım. Biraz yalnız kalmam lazım" dedi.
Demir, ikinci eşi Rahime'nin 15'inci çocuğa hamile olduğunu söylemesi üzerine Tiambeng "Dünyanın birçok ülkesinde aile planlaması üzerine çalışma yaptım. Böyle bir aileye hiç rastlamadım" diye konuştu.
"Durumum iyi olsa beşinciyi alırım" diyen Demir'in "Ailemle Filipinler'e gelmek isterim" sözü üzerine Tiambeng, "Davet edebilmem için Türkiye size uçak tahsis etmeli" yanıtını verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız