1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. ARTVİN

  4. 5 boynuzlu koç 500 YTL!
5 boynuzlu koç 500 YTL!

5 boynuzlu koç 500 YTL!

Kurban pazarları ilginç görüntülerle dolu. Artvin'deki kurban pazarında 5 boynuzlu koç 500 YTL'ye alıcı bulurken, satıcı da müşterilerine pişmiş et veriyor!

A+A-

Artvin'de kurban pazarında 5 boynuzlu bir koç 500 YTL'ye satıldı.
Artvin eski lif levha fabrikası yanında kurulan kurban pazarındaki 3 ve 5 boynuzlu koçlar dikkat çekiyor. Ellerindeki cep telefonlarıyla önce çekim yapan müşteriler, sonra pazarlığa başladı. 5 boynuzlu koçun sahibi Yusufeli Yokuşlu Köyü'nden Arif Şiret ve kurbanlık alıcısı Metin Kandal ile Ethem Durur arasında koyu bir pazarlık başladı. Koçu 500 YTL'ye satın alan Metin Kandal, kurbanlığı eve götüreceğini ve Cabbar ismini vereceğini söyledi.
 
Bu arada satıcı Kandal, kurbanlıklardan birini keserek, müşterilerine önce kurbanlığı tattırıyor ve sonra kurbanlık alana da 2 şiş kebap promosyonu vererek, elindeki tüm kurbanlıkları bitirmeye çalışıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız