1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. 8 aylık bebeğini de bırakıp gitti
8 aylık bebeğini de bırakıp gitti

8 aylık bebeğini de bırakıp gitti

Nazlı Kadir, Adem Kadir ile 2.5 yıl önce bir ömür boyu mutluluk için hayatını birleştirmişti. Ancak Nazlı, 8 aylık bebeğini de bırakıp kayıplara karıştı.

A+A-

Rize'nin İyidere İlçesi Büyükçiftlik Köyü'nde yaşayan evli ve bir çocuk annesi Nazlı Kadir'den (20) 4 Ağustos'tan beri haber alınamıyor.
Nazlı Kadir'in eşi Adem Kadir (25) annesinin komşu ziyaretine kendisinin de çarşıya çıktığı sırada eşinin evde tek başına olduğunu ve o sırada ortadan kaybolmuş olabileceğini söyledi. Bir çay fabrikasında işçi olarak çalışan Adem Kadir eşi ile ufak-tefek ailevi sorunları olduğunu ifade ederek, "Belki streslenip bunalıma girmiş olabilir. Bu evi terk etmesi için sebep olamaz. Her ailede bu tür sorunlar olabilir. Biz onunla çok zor şartlar altında birçok engeli aşarak evlendik. Bunu kendisi de çok iyi biliyor. Benim için olmasa da 8 aylık kızı için geri dönmesini istiyorum" dedi.
Adem Kadir, eşinin Adapazarı'nın Karasu ilçesinden olduğunu ve buradaki ailesi ile aile yakınlarına da ulaştıklarını belirterek hiç kimsenin eşinden haberi olmadığını söyledi.
Adem Kadir eşinin ya kendiliğinden gittiğini ya da birileri tarafından kandırılarak kaçırılmış olabileceğini ileri sürerek, Jandarma'ya haber verdiklerini ve olayın araştırıldığını belirterek, kendilerinin de aramaya devam ettiğini kaydetti.
Adem Kadir eşine mesaj göndererek, "Benden sıkılmışsan, benim için değilse de kızın için evine dön, küçük sebeplerle bir yuva dağıtılamaz. Çocuğunun sana ihtiyacı var" diye konuştu.(Karadeniz)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız