1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. A.Suat Özyazıcı'dan TS'ye reçete!
A.Suat Özyazıcı'dan TS'ye reçete!

A.Suat Özyazıcı'dan TS'ye reçete!

Trabzonspor'un şampiyonluklarına damga vuran efsane Hocası A. Suat Özyazıcı, takımın kurtuluş reçetesini açıkladı.

A+A-

Trabzonspor'un efsane teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı, Bordo-mavili kulübün içinde bulunduğu durumdan dolayı hiç kimsenin paniğe kapılmaması gerektiğini belirterek, sabırlı olmaları gerektiğini söyledi.
Lig Tv'de yayınlanan Trabzonspor'un kurtuluş reçetesi adlı programda konuşan Ahmet Suat Özyazıcı, Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumdan dolayı hiç kimsenin paniğe kapılmaması gerektiğini belirtti. Özyazıcı, "Paniğe kapılmamak lazım. Futbolcular üzerinde baskı kurmamak lazım. Sık sık hoca değiştirmemek lazım. En güzel reçete ise devre arasında yapılacak olan çalışmalardır. Bu devre arası bize ilaç gibi gelir. Kamuoyunda hoca değişsin, şu değişsin deniyor. Bana göre bu yollar çözüm değil. Çünkü Trabzonspor 1 yılda 3 teknik adam değişiyor. Geçmişe baktığınız zaman 3 yılda bir antrenör değişmezken, şimdi 1 yılda 3 antrenör değişiyor. Bunun manası da sonuçların kötü gitmesi ama bu kötü gidişlerde acaba hocalar mı suçlu, hep yönetimler mi suçlu, hep futbolcular mı suçlu bunların araştırılması lazım. Bana göre sabırlı olmak lazım. Devre arasına kadar sabırlı olmalıyız. Ziya Doğan takımın başına kısa bir süre önce gelmiştir. Ona kendi inandığı istikamette çalışma fırsatı verilmesi lazım. Ondan sonra neyin ne olacağını görelim. Paniğe gerek yok. Trabzonspor'un kadrosu güçlü bir kadrodur" dedi.
Trabzonspor'un eski Asbaşkan'ı Nevzat Şakar ise transfer mevsiminde yapılan hatalar nedeniyle Trabzonspor'un bu duruma geldiğini belirterek, "Yönetim kurulu içinde devam eden kısır çekişmeler kulübü bu noktaya getirdi. Trabzonspor'un kurtuluşu sayın bakanımız Faruk Özak önderliğinde yapılacak bir konsersiyum yönetimi ile çözülür. Aldığımız duyumlara göre yönetim kurulu kongre kararı almamak için ısrar ediyor. Bu son derece yanlıştır. Bunun içinden bu şekilde çıkılacağını düşünmüyorum. Bu çekişmeler bitecek gibi değil, biri bir tarafa çekiyor. Biri başka bir tarafa çekiyor. Hoca konusunda ise bir arkadaş diğer arkadaşın getirdiği hocaya karşı tavır alıyor. Bu yapılan hatalar kulübü bu duruma getirdi" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız