1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Acılı babanın feryadı
Acılı babanın feryadı

Acılı babanın feryadı

Rize Valisi'ne oğlunun bir süre önce silahlı kişilerce öldürüldüğünü anlatan acılı baba silahlanmaya karşı tedbir istedi.

A+A-

Göktürk FIRAT - Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı'na katılan bir vatandaş, oğlunun bir süre önce silahlı kişilerce öldürüldüğünü kaydederek, Vali Esen'den silahlanmaya karşı tedbir alınmasını istedi.
Tahsin İnan, toplantıda oğlu Besim İnan'ın resmini göstererek, "Benim oğlumu 27 yaşında öldürdüler. Öldürenlerden bir tanesi mahkeme olmadan serbest bırakıldı. Ben adalet istemeye geldim. Sokaklarda 15 yaşında tinercilerin belinde silah var. Benim oğlum gibi acıların yaşanmaması için bu kişilerden bu silahlar toplansın" dedi.
Öte yandan, Rize Şevket Yardımcı İlköğretim Okulu Okul Meclisi öğrencileri de toplu halde Halk Günü Toplantısı'na katılarak Rize Valisi Kasım Esen'den bir takım taleplerde bulundu. Rize Valisi Kasım Esen ayrıca, Halk Günü'nde sakat bir vatandaşa verilmesi planlanan tekerlekli sandalyenin teslimini öğrencilere yaptırdı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız