1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ak Parti İl Genel Meclis üyeliği adaylarından köylere ziyaret
Ak Parti İl Genel Meclis üyeliği adaylarından köylere ziyaret

Ak Parti İl Genel Meclis üyeliği adaylarından köylere ziyaret

2024 Mahalli idare seçimleri sürecinde AK Parti Rize’den İl Genel Meclis Üye adayı olan Ali İmran Büyük, Bayram Ali Çapoğlu, Saffet Kopuz, Fethi Azaklı ve Arif Berber Rize Merkeze bağlı köylerde ziyaretlerini sürdürüyor.

A+A-

Merkeze bağlı Taşpınar, Pekmezli, Küçükçayır, Güzelyurt, Karasu, Ambarlık, Karayemiş ve Yenikasarcılar Köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, hasbihalde bulunan İl Genel Meclis üyesi adayları köylerde yapılanları ve yapılmak istenenleri köy muhtarları ve vatandaşlardan dinledi.

ilgenel17.jpg

İl Genel Meclis Üyesi adaylarına AK Parti Rize Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, köy başkanları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

ilgenel16.jpg

Yapılan ziyaretlerde İl Genel Meclis Üyesi adayı Ali İmran Büyük, AK Parti iktidarları boyunca tüm köylerde hizmet çıtasının, yatırımların arttığını ifade ederek; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve riyasetindeki ak kadroların gayretli çalışmaları neticesinde bugün köylerimizin çehresi değişmiş adeta bambaşka bir çehreye kavuşmuştur. Bugüne kadar hizmet yapan tüm İl Genel Meclis Başkanlarımıza ve İl Genel Meclis üyelerimize katkıları için teşekkür ediyoruz. AK Parti kurulduğu günden bugüne insanı merkeze alan politikalar üreterek,81 ilimizde dokunulmadık bir alan bırakmadı. Rize’mizde yapılanlar ortada. Mega projelerin şehri haline gelen ilimiz bölgenin cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Tabi bunlar nasıl oldu? Türkiye’yi değiştirip, Türkiye dönüştüren Cumhurbaşkanımız ve onun talimatlarıyla hareket eden bu kadrolarla yola devam eden, 22 yıldır desteklerini esirgemeyen siz değerli hemşehrilerimizin katkılarıyla oldu. Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımların korunması ve devam etmesi için 31 Mart seçimleri çok fazla önem arz ediyor” dedi.

ilgenel15.jpg

Köy ziyaretleri vatandaşlardan alınan görüş öneri ve taleplerle son buldu.

ilgenel14.jpg

ilgenel13.jpg

ilgenel12.jpg

ilgenel11.jpg

ilgenel10.jpg

ilgenel9.jpg

ilgenel7.jpg

ilgenel8.jpg

ilgenel6.jpg

ilgenel5.jpg

ilgenel4-001.jpg

ilgenel3-002.jpg

ilgenel2-005.jpg

ilgenel1-006.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum