1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. AK Parti merkez il genel meclis adaylarından esnaf ziyaretleri
AK Parti merkez il genel meclis adaylarından esnaf ziyaretleri

AK Parti merkez il genel meclis adaylarından esnaf ziyaretleri

AK Parti Rize Merkez İl Genel Meclisi Üye adayları Ali İmran Büyük, Bayram Ali Çapoğlu, Saffet Kopuz, Arif Berber Rize Merkezde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

A+A-

İl Genel Meclis üye adaylarına Merkez İlçe Başkan yardımcısı Ozan Burak Biberoğlu ve teşkilat mensupları eşlik etti.

mcls7.jpg

İl Genel Meclisi 1. sıra üye adayı Ali İmran Büyük yapılan ziyaretlerde “Rize Merkeze bağlı tüm Belde ve köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihalde bulunduk. Bizlere gönülle rini açan hanelerinde misafir eden tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bugünde Merkez İlçemizde esnaflarımızla hemhal olduk. AK Parti geçmişten bugüne en büyük gücünü teşkilatlarından ve vatandaşlarından almıştır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Halkımızla iç içe olarak, gönülden gönüle köprüler kurmaya devam ediyoruz. Ülkemizin her bir bölgesini olduğu gibi Rize’mizi de Türkiye Yüzyılı hedefiyle yatırımlarımızla geleceğe taşımaya kararlıyız. Bu şiarla bütün kadrolarımızla hep birlikte sahadayız. Eser ve hizmet siyasetiyle günü kurtarmaya değil geleceğimizi şekillendirmeye çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz bütün yatırımlarda gelecek yılların projeksiyonunu çıkarıp bizden sonraki kuşakların refah seviyesi için çalışıyoruz. AK Parti milletin özlem ve taleplerinden doğan bir hizmet hareketidir. Milletimizin ihtiyaçlarını tespit ederek, bu sorunları merkeze alır ve çalışmalarını bu yönde şekillendirir.22 yıllık iktidarlarımız döneminde Türkiye’yi bir baştan bir başa eserlerle donattık. Tabii bu yatırımlardan Rize’miz de geniş ölçüde payını aldı. Daha önce hayalini dahi kurmaya yeltenemediğimiz devasa eserleri Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle ilimize kazandırdık. Bütün bunlar halkımızın bize verdiği destek ve yetkiyle gerçekleşti. 31 Mart’ta da inşallah halkımız  oyunu eser ve hizmet siyasetinden yana kullanacaktır.” dedi.

mcls9.jpg

mcls8.jpg

mcls10.jpg

mcls6.jpg

mcls5-001.jpg

mcls4-002.jpg

mcls3-003.jpg

mcls2-003.jpg

mcls1-004.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum