1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. AK Parti Merkez İl Genel Meclisi Üye Adayları ziyaretlerini sürdürüyor
AK Parti Merkez İl Genel Meclisi Üye Adayları ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Merkez İl Genel Meclisi Üye Adayları ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Rize Merkez İl Genel Meclis Üye adayları Ali İmran Büyük, Bayram Ali Çapoğlu, Saffet Kopuz, Fethi Azaklı ve Arif Berber Merkeze bağlı köylerde ve beldelerde seçim çalışmalarına devam ediyor.

A+A-

Gerçekleşen ziyaretlerde İl Genel Meclis 1. Sıra üye adayı Ali İmran Büyük “Yaptığımız ziyaretlerde AK Parti hizmetlerinin bütün köylerimize ve beldelerimize yansıdığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bizler kalkınmanın temel unsuru olarak, ulaştırma yatırımlarında ne kadar iyi bir noktaya gelirsek, ülkemizin büyümesinin ve güçlenmesinin ve gelişmesinin önünü o denli açacağımıza inanıyoruz. Bu anlamda yol medeniyettir dedik tüm köylerimizde beldelerimizde yol çalışmaları gerçekleştirdik. Artık belde ve köy yollarımız daha konforlu ve çok daha kullanabilir durumda. Bu anlamda bu çalışmaların hayata geçmesinde pay sahibi olan herkese teşekkür ediyoruz. Köylerimize yöresel mimariye uygun köy durakları, çocuk oyun parkları ve daha birçok eseri kazandırdık.  Eser ve hizmet siyaseti olarak çıtayı o kadar yükseklere taşıdık ki geçmişte mahallelerde bile hayal olan doğalgazı köylerdeki hemşehrilerimiz evlerine istemeye başladı. Vatandaşlarımızın taleplerini, isteklerini iletmek, yapılabilir olanları en kısa sürede hayata geçirmek bizim her zaman asli görevimiz olmuştur. Yapılamaz denilen tüm hizmetlerin yatırımların altında Cumhurbaşkanımızın, AK Partimizin imzası var” dedi.

daylar.jpg

Yapılan ziyaretlerde İl Genel Meclisi Üye adaylarına, Belde Başkanları, Muradiye Belde Belediye Başkanı ve Başkan adayı Musa Süreyya Balcı,Salarha Belde Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hasan Kara, Belde Belediye Başkan adayları, köy başkanları ve teşkilat mensupları eşlik etti.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız