1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. AK Parti Rize İl Başkanlığına atama 
AK Parti Rize İl Başkanlığına atama 

AK Parti Rize İl Başkanlığına atama 

AK Parti Rize İl Başkanlığına Hikmet Ayar atandı.

A+A-

ANKARA (AA) - AK Parti Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensibiyle Rize İl Başkanlığına Ayar'ın atandığı belirtildi.
Bugüne kadar göstermiş olduğu özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı eski il başkanı İshak Alim'e teşekkür edilen paylaşımda, yeni il başkanı Ayar'a başarılar dilendi.

Ayar, daha önce AK Parti Rize il başkanlığı ve AK Parti Rize Milletvekilliği görevlerinde bulunmuştu.

hikmetayar.20150418232151.jpg

HİKMET AYAR KİMDİR?

1957 yılında Çayeli’de doğdu. 1981 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü'nden mezun oldu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme dalında yüksek lisans yaptı. Çayeli Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü, Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, Disiplin Kurulu Başkanlığı, Disiplin Kurulu Üyeliği, Milli Gençlik Vakfı Yöneticiliği, Refah Partisi Rize İl Genel Meclisi Üyeliği, Refah Partisi ve Fazilet Partisi Rize İl Başkan Yardımcılığı, Adalet ve Kalkınma Partisi Rize İl Başkanlığı yapan Ayar, TBMM 25.ve 26. Dönem Rize milletvekili olarak görev aldı. Hikmet Ayar, evli ve 4 çocuk babası.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
7 Yorum