1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. AK Parti’den Pazar ve Fındıklı’da gövde gösterisi
AK Parti’den Pazar ve Fındıklı’da gövde gösterisi

AK Parti’den Pazar ve Fındıklı’da gövde gösterisi

AK Parti’nin Pazar ve Fındıklı ilçelerinde düzenlenen ‘Sevgi yürüyüşü’ geniş bir katılımla gerçekleşti.

A+A-

RAMAZAN YILDIRIM
AK Parti Pazar ve Fındıklı İlçe Başkanlıkları tarafından Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimleri öncesinde her iki ilçede de geniş bir katılımla sevgi yürüyüşleri düzenlendi.

fnd5-005.jpg

İlçe merkezlerinde gerçekleştirilen yürüyüşlere AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti ilçe başkanları, belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

fnd4-008.jpg

Vatandaşların ilgisiyle devam eden yürüyüşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek mesajları verildi.

fnd3-009.jpg

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, katılımcıların coşkusu ve vatandaşların ilgisine teşekkür ederek, “Her iki ilçemizde de muhteşem bir kalabalık ile vatandaşlarımız kendine yakışanı yaptı. İnşallah 14 Mayıs’ta zafere gidiyoruz. Tebrik ediyor ve alkışlıyorum” dedi.

ak7-010.jpg

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Pazar’daki sevgi yürüyüşünde yaptığı açıklamada, “Pazar teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Milletvekili adayımız Harun Mertoğlu ve katılımcılarımızla sayın cumhurbaşkanımızı yürekten destekliyoruz. Onun arkasında Kaçkar Dağları gibi dik duracağız. Kahrolsun PKK, kahrolsun teröristler, yaşasın Türkiye, yaşasın Rize” ifadelerini kullandı. 

ak5-011.jpg

12 Mayıs cuma günü de Rize Şehir merkezinde 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi meydanından başlayacak sevgi yürüyüşü düzenlenecek.

ak4-016.jpg

ak3-016.jpg

ak2-018.jpgak5-012.jpg

fnd1-011.jpg

ak6-011.jpg

fnd2-010.jpg

HABERİN VİDEOSU:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
21 Yorum