1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ak Partililer Pazar'da toplandı
Ak Partililer Pazar'da toplandı

Ak Partililer Pazar'da toplandı

Ak Parti Pazar, Çamlıhemşin ve Hemşin İlçe teşkilatları ar-Ge kapsamında Pazar belediye salonunda biraraya geldiler.

A+A-

Abdullah UZUN - Ak Parti Pazar, Çamlıhemşin ve Hemşin İlçe teşkilatlarının katıldığı parti içi eğitim semineri Pazar Belediyesi Kültür salonunda yapıldı.
Ak Parti Rize il Teşkilatının düzenlediği AR-GE Eğitim seminerine İl Teşkilatından Başkan Yardımcıları Halil Turan, Seher Kandil, İsmail Soba, Burak Çakır ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Şefik Büyükyazıcı ile Rize Belediyesi Meclis Üyesi ve İl Başkanlığı danışmanı Ahmet Çevik Ocaklı katıldı.
 
Toplantıda ilk konuşmayı İsmail Soba yaptı. Soba konuşmasına dünden bugüne Ak Parti teşkilatının ülke genelinde yapmış olduğu çalışmalardan örnekler vererek, “Ülkemiz şuan olması gereken yerde değildir. Bu dış güçlerin işine gelmektedir. Biz birlik ve beraberlik içinde huzurlu bir şekilde yaşayamadığımız takdirde güven ortamına kavuşmak zordur.” Diyen Soba daha sonra Ak Partinin iktidar olmasından sonra meydana gelen gelişmeleri örneklerle açıkladı. Soba” Partimizin olmazsa olmazları vardır. Bunlar, farklı ideolojileri bir araya getirmiştir. Ak Parti Muhafazakâr ve Demokrat bir yapıya sahiptir. Siyaseti normalleştirme görevi vardır. Herkesi kuşatıcı uzlaştırıcılık için çalışmaktadır. Hukuk Devleti olması için gayret göstermektedir. İnsan haklarına bağlı bir çalışma içindedir. Demokrasi içinde çözüm yolları arayışlarından vaz geçmeyecektir. Laiklikten taviz vermeyecektir. Devlet laik, vatandaş dininde serbesttir. Tüm dinlerle diyalog içinde olmak zorundayız. Düşünce ve fikir özgürlüğünün savunucusuyuz.” Diyerek sözlerini tamamladı.  
Daha sonra Halil Turan önümüzdeki seçimlerde izlenecek olan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Slâyt gösterileriyle Ak Partinin hedefleri tek tek katılımcılara gösterildi. Toplantıya karşılıklı fikir alışverişi ile devam edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız