1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. AKP, seçime hazırlanıyor
AKP, seçime hazırlanıyor

AKP, seçime hazırlanıyor

Ak Parti ilçe dayanışma toplantılarının sonuncusu Çayeli İlçesinde gerçekleştirildi. Gündemde seçim çalışmaları vardı.

A+A-

Dilek ASLAN - Ak Parti Rize İl Başkanlığı tarafından İl ve ilçelerdeki faaliyetlerin anlatılmasını amaçlayan ilçe dayanışma meclisi toplantılarının sonuncusu Çayeli’nde yapıldı.
Toplantıya Ak Parti Rize İl Başkan vekili Yılmaz Katmer, Ak Parti Rize il başkanlığı Çayeli koordinatörü Mustafa Özen, Çayeli Belediye başkanı Rıza Çakır, Ak Parti Çayeli İlçe Başkanı Ömer Latif Yağcı, Ak Parti Rize il Yönetim kurulu üyeleri ve partililer Katıldılar.
Toplantıda konuşma yapan Ak Parti Çayeli İlçe Başkanı Ömer Latif Yağcı “Ülkemizin ücra köşelerinde teşkilatlanıp kısa sürede, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında tek başına iktidara gelen partimiz çok başarılı bir 4 yıl geride bırakmıştır. Hiç kuşku yok ki bu başarı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve iyi bir yapılanmanın ciddi bir teşkilatlanmanın başarısıdır.” dedi. Konuşmacılardan Çayeli Belediye başkanı Rıza Çakır “Çayeli Belediyesine gelen bir insanın yüz ifadesi çok önemli değil ama geriye dönerken “ne güzel davranıyorlar” dedirteceğiz, ben dahil hep birlikte Çayeli’nde yaşayanların hizmetkarıyız onları mutlu etmek için çalışacağız.” dedi. Ak Parti İl Başkanlığı Çayeli koordinatörü Mustafa Özen konuşmasında “Bizler Ak Parti Teşkilatı olarak dayanışma, sevgi, saygı ve kaynaşma içinde Allah’ın izniyle aşamayacağımız hiçbir engel olamayacaktır” dedi.
 Son olarak bir konuşma yapan Rize İl başkan vekili Yılmaz Katmer, “Yapılan bu toplantılar parti yetkililerinin gelip nutuk attıkları toplantılar değil. Sizlerin bizi sorgulayacağınız toplantılardır” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız