1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. ARDEŞENSPOR

  4. Ardeşen, Erdoğan'a verdiği sözü tutmak istiyor
Ardeşen, Erdoğan'a verdiği sözü tutmak istiyor

Ardeşen, Erdoğan'a verdiği sözü tutmak istiyor

Ardeşen GSK Cumhurbaşkanına verdikleri kupa sözünü tutmak istiyor...

A+A-

ÖMER FARUK ZENGİNAL
Hentbol Bayanlar Süper Ligi ekibi ve bu sezon Türkiye’yi ikinci kez Avrupa arenasında temsil edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Muratpaşa Belediyespor karşısında elde ettikleri galibiyet sonrası yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri kupa sözünü tutmak istediklerini ifade etti.

ard.20141021185740.jpg

Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nin 3. haftasında son 3 sezonun şampiyonu olan Muratpaşa Belediyespor’u mağlup eden Ardeşen GSK’nın başkanı Sultan Rauf Oğuz, "Zor bir deplasmanda, son 3 sezonun şampiyonunu yenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için en önemli süreç Avrupa kupaları. Biz Sayın Cumhurbaşkanımız'a verdiğimiz sözü ve tahaahhütleri yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu oluşumumuzu, enerjimizi ve emeğimizi maksimum düzeyde ortaya koyarak Avrupa’da final oynamak istiyoruz. Muratpaşa Belediyespor karşısında elde ettiğimiz galibiyet, Avrupa’da final oynayacak bir takımın ayak sesleri oldu. Ayrıca bu galibiyeti Rize’ye ve Rize’li Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a armağan ediyoruz" dedi.

Oğuz, Avrupa kupası ilk tur maçlarını 22–23 Kasım tarihlerinde, Polonya temsilcisi Energa Kossalin ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksekokulu Spor Salonu'nda oynayacaklarını da sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız