1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. ARDEŞENSPOR

  4. Ardeşen GSK'dan engellilere gözü kapalı destek!
Ardeşen GSK'dan engellilere gözü kapalı destek!

Ardeşen GSK'dan engellilere gözü kapalı destek!

Ardeşen GSK, bu etkinliğe gözü kapalı destek verdi!

A+A-

Türkiye Hentbol Federasyonu Bayanlar Süper Lig ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), Rize’de engelliler için hazırlanan “Engelsiz Sinema” etkinliğine katılarak engelli çocuklarla kucaklaştı.

Rize’de Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği ve Moroğlu Engelsiz Sinema ve Kültür Derneği tarafından “Sinema Engel Tanımıyor” isimli sosyal sorumluluk projesi engellileri sinema ile buluşturdu.

gsk5.jpg

İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde yapılan programa Hentbol A Milli Takımı ile Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hikmet Vurgun, Ardeşen GSK Kulüp Müdürü Ziya Özatmaca, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Zenginal, Antrenör Sevda Birinci ile sporcular da katılarak etkinliğe destek verdiler.

gsk3.jpg

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Yönetim Kuruluna davetlerinden ötürü teşekkürlerini ileten Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hikmet Vurgun, engelliler için özel olarak hazırlanan filmi sonuna kadar, sporcuları ile birlikte gözüne siyah bant takarak izledi.

gsk2.jpg

gsk4.jpg

gsk1.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız