1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ardeşen ve Fındıklı'da jandarma operasyonu
Ardeşen ve Fındıklı'da jandarma operasyonu

Ardeşen ve Fındıklı'da jandarma operasyonu

Rize'nin Ardeşen ve Fındıklı ilçelerinde gerçekleştirilen jandarma operasyonunda çok sayıda silah mühimmatı ile uyuşturucu madde ele geçirildi.

A+A-

Konuyla ilgili paylaşılan basın bülteninde şu açıklamalara yer verildi: "Rize İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan istihbarat çalışma sonucunda 02 Ekim 2023 tarihinde, Ardeşen ilçesinde dört yayla evi ve bir araçta adli makamlardan alınan arama kararına istinaden yapılan aramada; iki adet silah imal atölyesi, yirmi adet ruhsatsız tabanca, bir adet kurusıkı tabanca, yirmi adet tabanca şarjörü, üç adet cep telefonu, kırk sekiz adet yarı mamul tetik tertibatı ve dört adet telsiz ele geçirilerek muhafaza altına alınmış, olayla ilgili olarak iki şahıs gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmiştir. Aynı gün Sakarya İlinde devam eden operasyon kapsamında, Fındıklı ilçesinde bir evde icra edilen adli aramada;  iki adet av tüfeği, beş gram esrar maddesi, beş sentetik uyuşturucu hap ve bir adet hassas terazi ele geçirilerek muhafaza altına alınmıştır. Rize İl Jandarma Komutanlığınca halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak maksadıyla suç ve suçlularla mücadele için çalışmaya kararlılıkla devam edilmektedir."

operas3-001.jpg

ogeras2.jpg

operas1.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum