1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ardeşen'de belediye başkanlığı için ilk başvuru
Ardeşen'de belediye başkanlığı için ilk başvuru

Ardeşen'de belediye başkanlığı için ilk başvuru

RTEÜ Genel Sekreter Yardımcılığından istifa eden Said Yaşıyan, AK Parti Ardeşen Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

A+A-

Said Yaşıyan, Ardeşen Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu resmi olarak gerçekleştirdi.
Başvurusunu, AK Parti Rize İl Başkanlığı'nda İl Başkan Yardımcısı Ali Fuat Yağcı'ya teslim etti.

said1.jpg

Başvuru sonrası sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlarda Yaşıyan; "Kıymetli Ardeşen’im. Halka hizmet Hakka hizmettir. Uzun yıllardır sevgiyle kucakladığımız, yaşadığımız ve birlikte büyüdüğümüz ilçemiz Ardeşen'de, daha güzel yarınlara bir adım daha yaklaşmak için yola çıkıyoruz. Bu sebeple görev yaptığım Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa ederek, Adalet ve Kalkınma Partisi Ardeşen Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvurumu resmi olarak gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bu kutlu göreve talip olmamda ve aday adaylığımı açıklamamda her daim yanımda olan kıymetli büyüklerimize, kanaat önderlerimize ve tüm Ardeşen halkına şükranlarımı sunar, desteklerinizi beklerim. Allah güzel hizmetlere vesile kılarak, halkımızın teveccühünü kazanmayı nasip etsin” dedi.

saidyasiyan.jpg

Said Yaşıyan Kimdir?
1997 yılında Millî Eğitim Bakanlığı'nda öğretmen olarak göreve başlayan Said Yaşıyan, Artvin merkez ve ilçelerinde görev aldıktan sonra sırasıyla Ardeşen Lisesi Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Hemşin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Pazar Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trabzon Yomra Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Son olarak, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini başarıyla yürüten Yaşıyan ayrıca, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve vakıflarda da önemli görevler üstlendi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
16 Yorum