1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ardeşen'e 2 trilyonluk dev yatırım
Ardeşen'e 2 trilyonluk dev yatırım

Ardeşen'e 2 trilyonluk dev yatırım

Açılışını Başbakan Erdoğan'ın gerçekleştireceği 2 trilyonluk dev yatırımın tanıtımını Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan yaptı.

A+A-

Yasin BAŞALMAZ & Necmettin YARICI - Ardeşen belediyesi, ilçeye büyük katkı sağlayacak olan 2 önemli projeyi hayata geçiriyor. Yenilenmiş haliyle parke fabrikası ve hazır beton tesisinin 1 ay içinde hizmete başlayacağını söyleyen Ardeşen Belediye başkanı Mümtaz Sinan basın mensuplarına yeni tesislerin tanıtımını yaptı. Başkan Sinan tanıtım sonrası yaptığı açıklamada, “2006 yılında belediyenin rutin çalışmaları dışında önemli yatırımlar yapamamıştık. Bunun nedeni de yakın bir zamanda hizmete başlayacak olan bu tesislerdir. Ardeşen halkına da duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Biz en iyiyi en kaliteli işi en kısa sürede yapmak için çabalıyoruz. Yakın bir zamanda hizmete başlayacak olan yeni parke fabrikamızda günlük 40 bin parke taşı, hazır beton fabrikamızda ise günlük 1200 metreküp beton üretimi yapacağız. Tesislerimizi en son teknolojiye sahip makinelerle donattık. Çok fazla işi en asgari kişiyle yapacağız. İki tesiste en fazla 10 kişi ile hizmeti halka sunacağız” dedi. Sinan, 2 trilyon değerindeki tesislerin resmi açılışını ise Ardeşen programı içerisinde Başbakan Erdoğan’ın yapacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum