1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ardeşenli "Ayla Gelin" sır oldu
Ardeşenli "Ayla Gelin" sır oldu

Ardeşenli "Ayla Gelin" sır oldu

Rize’nin Ardeşen ilçesinde 2 gün önce alışveriş için köyden indiği ilçede kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 24 yaşındaki Ayla Uçkan sır oldu.

A+A-

Yasin BAŞALMAZ - Rize’nin Ardeşen ilçesinde 2 gün önce alışveriş için köyden indiği ilçede kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Ayla Uçkan(24), ailesini endişeye düşürdü. 3 yıl önce mutlu bir evlilik gerçekleştiren Şevki ve Ayla Uçkan’ın 2 yaşında bir de çocukları olduğunu belirten ailesi, emniyet müdürlüğüne başvurarak arama kararı çıkarttırdılar. Cumartesi günü eşiyle konuştuktan sonra Ayla gelinin Yamaçdere köyündeki evlerinden bir miktar para ile her zaman üzerinde takı olarak bulundurduğu altınlarla Ardeşen’deki bir marketten alışveriş yapmak için ayrıldığı belirtildi. O saatten sonra kendisinden haber alınamayan Ayla gelinin parası için kaçırılması ihtimalinden endişe eden ailesi emniyet birimlerinden yardım isterken konuyla ilgili bilgi sahibi olan vatandaşların da en yakın polis imdat noktası veya 155 – 156 telefonlarına bilgi vermeleri istendi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum