1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Artık başaran kazanacak!
Artık başaran kazanacak!

Artık başaran kazanacak!

Rize Emniyet Müdürlüğü, başarıya imza atan her polise anında ödül verecek! İlk ödüller bugün verildi.

A+A-

Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, başarılı çalışma gösteren personellerini, yaptıkları güzel çalışmanın hemen ertesinde ödüllendireceklerini söyledi.
Dilek ASLAN - Demirtaş, Rize Emniyet Müdürlüğünde başarılı polislerin ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen törende, Rize'de göreve başladığı günden bugüne kadar geçen zaman içinde başarılı çalışma yapan polis memurlarını ödüllendirmek istediklerini belirtti.

Personelin moral motivasyonunu sağlamak amacıyla bundan sonra da başarılı olan personellerini ödüllendirmeye devam edeceklerini ifade eden Demirtaş, ''Başarılı çalışma gösteren personelimizi, yaptığı güzel çalışmanın hemen ertesinde ödüllendireceğiz. Çalışanla çalışmayan, iyi olanla olmayan belli olacak'' dedi.

Konuşmaların ardından il genelinde son 2 ayda çeşitli görevlerde başarılı olan 2 komiser 18 polis memuruna çeyrek altın hediye edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum