1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. ARTVİN

  4. Artvin'de güreş festivali
Artvin'de güreş festivali

Artvin'de güreş festivali

Artvin'in Yusufeli İlçesi'nde gerçekleştirilen 54. Yusufeli Karakucak Güreşleri büyük ilgi gördü.

A+A-

Yusufeli Spor Kulübü tarafından düzenlenen güreşlere 350 güreşçi katıldı. Toplam 15 bin YTL para ödülünün dağıtıldığı güreşlerde sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği güreşlerde başpehlivanlığı Muhsin Kaya'yı yenen Faik Sezgin kazandı. Güreşlere cazgır Fuat Bülbül de renk kattı. 
Güreşleri Kaymakam Kenan Eskin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Okan Kurt, Belediye Başkanı Yusuf Sağlam, Emiyet Amiri Ferhat Çetinkaya, Kılıçkaya Belediye Başkanı Selçuk Fırıncı, Olur Belediye Başkanı Rustem Polat, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Kocatepe, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürü Adem Avcı, Gümüşhane Tarım İl Müdürü Ertekin Çolak, siyasi parti temsilcileri ile daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş izledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız