1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ayar'dan Rize'de provokasyon uyarısı
Ayar'dan Rize'de provokasyon uyarısı

Ayar'dan Rize'de provokasyon uyarısı

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, seçim arifesinde planlı bir kışkırtma çalışması başlatıldığını ifade ederek, sağduyu çağrısı yaptı.

A+A-

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“14 Mayıs 2023 seçimlerine sayılı günler kala yedili koalisyonun paydaşları, gittikleri her yerde provokasyonlar oluşturup ardından da mağdur edebiyatı ile seçmeni manipüle etmeye çalışıyorlar.
 Bölücü terör örgütleri PKK ve FETÖ başta olmak üzere, her türlü kirli nifakla ortaklık yapan bu koalisyon 14 Mayıs seçimlerini kaybedeceğini anlayınca bu tür provokasyonlarla önce mağdur edebiyatı, sonra çeşitli gösteri ve eylemler, ardından da bir iç çatışma çıkarma zemini oluşturmayı amaçlıyor.
Bu bilgiler ışığında yedili koalisyon paydaşı Ekrem İmamoğlu’nun ilimizde yarın yapacağı mitingde yaşanabilecek tüm provokasyon ve tahriklere karşı Rizeli hemşerilerimi sağduyulu olmaya davet ediyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
16 Yorum