1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Ayder, kış ayında daha güzel!
Ayder, kış ayında daha güzel!

Ayder, kış ayında daha güzel!

Rize Belediyesi'nin düzenlediği tur ile Ayder'e çıkan 30 bayan, karla kaplı yaylada 1 gün süren gezi sonrasında kış turizmi için çalışma yapılmasını istediler.

A+A-

Rize Belediyesi tarafından düzenlenen program ile 30 kişilik orta yaş bayan gurubu Ayder yaylasında gezi turuna çıkarıldı.
Karla kaplı Ayder yaylasında bir günlük gezi ile stres attıklarını söyleyen emekli öğretmen Süheyla Karahasanoğlu, “Oldum olası yaşlılara hizmet etmeyi istemişimdir. Bana da bu imkânı sağlayan ve yaşlıları seven Belediye Başkanımız Sayın Halil Bakırcı’ya sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Havanın karlı olması geziye ayrı bir anlam kattı. Ayder her mevsimde çok güzel. Yaz aylarında turist patlamasının yaşandığı Ayder’de kış mevsimi çok daha güzel. Bizler bu güzelliklerin herkes tarafından görülmesini tavsiye ediyoruz. Gerçekten de iyi bir tanıtımla kış mevsiminde bile, yaz aylarından daha fazla turistin Ayder’e akın edeceklerine inanıyoruz.” Şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum