1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Bakan Özak Trabzon'da
Bakan Özak Trabzon'da

Bakan Özak Trabzon'da

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Ramazan Bayramı'nı memleketi Trabzon'da geçiriyor.

A+A-

Bakan Özak, Trabzon Emniyet Müdürlüğü binasında bayramlaşma sırasında yaptığı konuşmada emniyet teşkilatının sosyal haklarını iyileştirilmesi konusunda düzenleme çalışması yapıldığını söyledi.
Sabah saatlerinde Söğütlü Beldesi'ndeki Trabzon İl Alay Jandarma Komutanlığı'nda askerlerle bayramlaştıktan sonra Emniyet Müdürlüğü binasına gelen Bakan Özak, burada Emniyet Müdürü Reşat Altay tarafından karşılandı. Konferans Salonu'nda polislerle tek tek bayramlaşan Bakan Özak, burada yaptığı konuşmada, bayrağı ve vatanı için canını seve seve veren polis teşkilatının hakkının hiçbir zaman ödenemiyeceğini belirterek, sosyal haklarının iyileştirilmesi konusunda İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu'nun sürekli Başbakan Erdoğan ile görüşme halinde olduğunu söyledi. Terör tazminatından kıdem tazminatlarına kadar birçok konuda polis için neler yapılabileceğinin sürekli konuşulduğunu ifade eden Bakan Özak, bu konuda olumlu gelişmeler olacağının müjdesini verdi.

 
Daha sonra Trabzon Belediyesi'ne geçen Bakan Özak, buraya gelişi sırasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla bayramlaşarak bir süre sohbet etti. Çocuklara harçlık veren ve çikolata ikram eden Bakan Özak, Trabzon Belediyesi'nde aralarında AK Parti Trabzon Milletvekilleri Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Prof. Dr. Aydın Dumanoğlu ile birlikte bayramalaşma törenine katıldı. Bayramlaşma törenine, CHP Trabzon Milletveki Şevket Arz, Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, Trabzon Belediyesi Meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız