1. HABERLER

  2. YURT VE DÜNYA

  3. Balyozu günlüğüne kaydetmiş
Balyozu günlüğüne kaydetmiş

Balyozu günlüğüne kaydetmiş

Başbakan Erdoğan rahatsızlanıp arabada mahsur kaldığı 17 Ekim'i günlüğe "malum gün" diye kaydetmiş.

A+A-

Başbakan Erdoğan'ın hayatındaki önemli gördüğü günleri kısa kısa notettiği bir günlüğü var. Bakın "Balyoz operasyonu" gününü nasıl notetmiş.
Başbakan, rahatsızlanıp arabada mahsur kaldığı 17 Ekim'i günlüğe "Malum gün" diye not etmiş, sonuna da "Sağlığa dikkat" demiş.
'O malum gün'
Başbakan Erdoğan'ın tuttuğu günlükte, 'Balyoz skandalı' olarak tarihe geçen rahatsızlanma olayından 'malum gün' olarak söz ettiği ortaya çıktı.
Arabistan Kralı ile sahur
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 32'inci il başkanları toplantısının basına kapalı bölümünde teşkilata seslenirken, farklı bir yöntem uyguladı. Erdoğan, tuttuğu günlüğü çıkartarak, gün gün ne yaptığını teşkilatla paylaştı. Özellikle rahatsızlandığı ve 'Balyoz skandalı' olarak adlandırılan olayla ilgili 'O malum gün' diye başlık atan Erdoğan, İngiltere Başbakanı Blair'ın jesti ve Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile yaptığı sahurun ayrıntılarını da günlüğüne not almış.
'Her işin başı sağlık'
Erdoğan, günlüğün 17 Ekim tarihli sayfasına geldiğinde yaşadıklarını tebessüm ederek anlatıyor. Şekerinin düşmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını vurgulayan Erdoğan, "O malum gün. Sonra 10 gün dinlendim. Her işin başı sağlık. Bildiğim ama göz ardı ettiğim bu gerçeği yaşayarak hatırladım" diyor. Oruçlu olması nedeniyle, İngiltere Başbakanı Tony Blair'in kahvaltıyı iptal etmesi de Erdoğan'ı duygulandıran bir başka olay olarak defterdeki yerini aldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız