1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Başbakan Trabzon'da konuştu
Başbakan Trabzon'da konuştu

Başbakan Trabzon'da konuştu

Başbakan Erdoğan, "Bizim gündemimizde halka yönelen bir anlayış var. Ama ana muhalefet ve yavrularının gündeminde bol bol laf var, hakaret var."

A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim gündemimizde hakka ve halka yönelen bir anlayış var. Ama ana muhalefet ve yavrularının gündeminde bol bol laf var, hakaret var. Fark bu. Yine devam edeceğiz. Yolumuza devam edeceğiz, hizmete devam edeceğiz. Geçen 3 Kasım'da halkımız nasıl bunları sandığa gömdüyse bu seçimde de yine aynı cevabı onlara verecektir" dedi.
Giresun'dan karayolu ile Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan, il merkezinin girişinde havai fişeklerle karşılandı.

Karadeniz Sahil Yolu Trabzon şehiriçi geçişinin girişinde Trabzonlular'a hitaben bir konuşma yapan Başbakan Erdoğan, "Trabzon seninle gurur duyuyor" sloganları eşliğinde başladığı konuşmasında, sabah saat 10.30'da Samsun'dan yola çıktıklarını ve ancak saat 22.00 sıralarında Trabzon'a gelebildiklerini ifade ederek, "Çünkü her ilçede yolumuz kesiliyor ve gönüller birbirleri ile kucaklaşıyor. İlçe ilçe coşkuyla hamdolsun karşılanarak geldik. Bu yolculuk bildiğiniz gibi farklı başladı. Bu yola çıkarken şunu söylemiştik. 'Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece' demiştik. Hamdolsun, gündüz gece gidiyoruz, durmak yok. Bu yolculuk devam edecek. Bizim ilkemizde şu var, millete efendilik olmaz. Millete hizmetkarlık olur. Biz bu yola böyle çıktık" diye konuştu.

Kendilerinin açılışlarla hizmete devam ettiklerini, birilerinin de lafa devam ettiğini savunan Başbakan Erdoğan, "Fark bu. Bizim gündemimizde hakka ve halka yönelen bir anlayış var. Ama ana muhalefet ve yavrularının gündeminde bol bol laf var, hakaret var. Fark bu. Yine devam edeceğiz. Yolumuza devam edeceğiz, hizmete devam edeceğiz. Geçen 3 Kasım'da halkımız nasıl bunları sandığa gömdüyse bu seçimde de yine aynı cevabı onlara verecektir" ifadelerini kullandı.
"Vur vur inlesin, Baykal dinlesin" tezahüratları ile konuşması kesilen Başbakan Erdoğan, konuşmasının ardından Erdoğdu Mahallesi'ndeki Yol-İş Sendikası İlköğretim Okulu'nun açılışını yaptı. Erdoğan daha sonra Rize'ye hareket etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum