1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Başkan Cengiz lig için iyimser
Başkan Cengiz lig için iyimser

Başkan Cengiz lig için iyimser

Rizespor Başkanı Cengiz, ilk yarıda çok şanssız bir dönem geçirdiklerini belirterek, “Yapılan değişiklikler ve transferlerle ikinci yarı her şey güzel olacak” dedi.

A+A-

Alihan TELATAR - Ç.Rizespor Başkanı Ekrem Cengiz, futbolda bazen inişler çıkışlar olabileceğini, önemli olanın zor günlerde takıma destek vermek olduğunu söyledi. İyisi, güzeli ve kötüsüyle ilk yarının geride kaldığını belirten Cengiz, Şansız bir ilk yarı geçerdik. Bununla da teknik direktör değişiklikleri yapmak zorunda kaldık. Takımımız için de bulunduğu dönemde aldığı talihsiz sonuçlarla benzer bir süreci yaşadık ve bu süreç bitti. Artık geçmişe değil geleceğe bakıyoruz. Rizespor için hem ikinci yarı hem de gelecek sezonlar çok ama çok güzel olacak” dedi.
Başkan, “Kimi zaman iyi niyetle büyük gayretler verilse de yapılan mücadelenin karşılığının alınamadığı bir gerçektir. Çaykur Rizespor gibi büyük camialar her zaman bu zorlukları aşacak güce sahiptir. Şimdi ikinci yarı ile birlikte yeni bir döneme başlayacağız. Rıza Çalımbay ile hoca ile yeniden çalışacak olmanın mutluğu içindeyiz. Hoca teklifimi düşünmeden kabul etti. Şimdi ise dur durak demeden transferler için çalışıyoruz. Çok kaliteli nokta transferler yapıyoruz. Benim taraftarlardan istediğim takımlarına destek olmaları. Çünkü iyi olan er geç kazanılacaktır” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız