1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Başkan Yangın sert konuştu!
Başkan Yangın sert konuştu!

Başkan Yangın sert konuştu!

Pazarspor'da Erzincan mağlubiyeti bardağı taşırdı. Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, önemli açıklamalar yaptı.

A+A-

Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, hiçbir şeyini eksik etmedikleri takımın böylesine basit şekilde maç kaybetmesine tahammül edemeyeceklerini belirterek, bunun bedelinin ağır olacağını söyledi. Başkan Yangın, kalan 4 maçta takımın iradesini ortaya koyması gerektiğinin altını çizerek bu maçlardan 3’ünün içerde oynanacağını ve 6 puanlık müsabakalar olduğunu belirtti. Yangın, her şeye rağmen takıma olan inancını kaybetmek istemediğini de vurguladı.
Şapkayı öne koyma zamanı
Pazarspor’da Erzincan mağlubiyeti bardağı taşıran son damla oldu. Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, verilen emeğin karşılığının bu olmaması gerektiğini belirterek, “Sonuçlar ortada. Biz bu takımın hiç bir şeyini eksik etmedik. Pazarspor’dan hak edipte alacağım var diyen gelsin yakama yapışsın. Kimsenin hakkını yemedik. Pazarspor tarihinde ilk defa zamanını fazla geçirmemek için kredi alıp futbolcuların paralarını ödedik. Oyuncularımızın yüzde seksen alacakları ödendi. Ama gelinen noktada bunun karşılığı yok. Hem mütevazi bütçemizin hem de bu ligin formatının üstünde bir kadro kurduk. Hasan dışında tüm oyuncular hocanın listesindeki futbolcular. Giresun’u, Erzincan’ı dağıtan bu oyuncular değil miydi? Şimdi değişen ne anlamıyorum. 6 tane attığın bir takıma gidip 3’ü as oyuncu 6 futbolcusu kadro dışı bırakılmışken maçı verirsen burada şapkayı öne koymak gerekir.” Dedi.
Altın tepsideki son şans
Takımın toparlanması için önünde 3’ü içerde 4 maçlık büyük bir fırsat olduğunu da belirten Başkan Yangın, “Açık ve net konuşayım ki kalan 4 maçta bu takım eski günlerine dönüp iradesini ortaya koyamazsa taşlar yerinden oynar. Bedeli de çok ağır olur. Bu bedeli bir iki kişi değil herkes öder. Bu herkesin içine kendimi de dahil ederim. Eğer oynanınca kazanılıyorsa çıkıp oynayacaksın. Ama olmazsa sonucuna da herkes katlanır. Kalan 4 maçın 3’ünü Pazar’da taraftarımızın önünde oynayacağız. Bu son şanstır. Bu kadar kötü duruma düştükten sonra kimsenin önüne böyle bir şans koymazlar. Pazarspor bu önüne altın tepsiyle sunulan şansı değerlendirirse yeniden umutlanır. Perşembe günü Yozgat gelecek. Ardından Ünye gelecek. Erzurum’a gidilip tekrar son maçta Kırıkkale ağırlanacak. Herkes durumunu iyi değerlendirip bu son şansı en iyi şekilde kullanırsa düzlüğe çıkarız. Sıkıntılar biter, yeniden atağa kalkarız. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Herkes hesabını buna göre yapsın.” Diye konuştu. (Hızır TONYALI)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
17 Yorum