1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Başkan Yangın yine uyardı
Başkan Yangın yine uyardı

Başkan Yangın yine uyardı

Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, Ünye karşılaşmasının Yozgat maçından daha zor olacağını belirterek rehavet uyarısında bulundu.

A+A-

Ünye maçı daha zor olacak
Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, Yozgat galibiyetiyle takımın kaybolan itibarını geri aldığını belirterek, “Ancak bu galibiyet kimseyi rehavete kaptırmasın. Büyük bir ciddiyetle kalan son 3 maçtan 9 puan alırsak ancak belimizi doğrultabiliriz. Şimdi Ünye maçı var önümüzde. Bana göre bu maç Yozgat müsabakasından daha da zor olacak.” Dedi. Başkan Yangın, Pazarspor’un istikrarı korumak zorunda olduğunu da belirterek, “Lig bir iki maç üzerinden oynanmıyor. Çok dikkatli olmak zorundayız. Elimize geçen fırsatları maalesef değerlendiremedik. Bu nedenle de son haftalarda sıkıntıya düştük. Oysa şu anda rahat bir konumda olabilirdik. İşimizi zora soktuk. Ancak bizim önümüzde bu hatalarımızı telafi edecek bir imkân bulunuyor. Pazarspor kalan 3 maçta alacağı 9 puanla ilk ikiye girer. Bu iradeyi ortaya koymak zorundayız.” Diye konuştu.
Puan kaybı kaos çıkarır
Başkan Hüseyin Yangın, kalan son 3 maçın büyük bir final havası içinde oynanması gerektiğini de kaydederek, “Yozgat’ı yenip yeniden umutlandık. Ünye karşısında da 3 puanı almak zorundayız. Eğer Ünye’ye puan verirsek Yozgat galibiyetinin de bir anlamı kalmaz. Yozgat maçı öncesi söylediklerimin arkasındayım. O demeç, 4 maçlık periyot için geçerliydi. İlk maç alındı. Kalan maçlar da alınacak. Bu 3 maçın ikisi içerde oynanacak. Bu büyük bir fırsattır. Fırsatlar, değerlendirilebildiği zaman anlam taşır. Gününde olan bir Pazarspor’u hiçbir takım yenemez. Bu nedenle son 3 maçta seferberlk ilan ederek 9 puan alacağız. Başka da bir yolumuz yok.” Dedi. Bu arada daha önce Cumartesi günü oynanacağı duyurulan karşılaşmanın Pazarspor’un rekabete gölge düşüreceği yönündeki itirazı sonucu Pazar gününe alındığı bildirildi. Ünye maçı Pazar günü saat 13.30’da Pazar ilçe stadında oynanacak. Pazarspor'da Sadettin ve Mikail cezalı oldukları için Ünye maçında oynayamayacaklar. Sakatlıkları devam eden Müjdat ve Mücahit’in ise karşılaşmaya yetiştirilmesi için çaba sarf edildiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız