1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Batumlu minikleri farklı yendiler!
Batumlu minikleri farklı yendiler!

Batumlu minikleri farklı yendiler!

Bölgede gezi ve incelemeler yapan Gürcistan Batum kentinin F.C. Merani takımıyla bir dostluk müsabakası yapan Pazarspor minik takımı fark attı.

A+A-

Naci GÜVEN - Suat Karabekir Spor Eğitim merkezinde Pazarspor minikler ile Gürcistan’ın F.C Merani takımı arasında bir dostluk müsabakası yapıldı. Pazarspor minikler takımı karşılaşmayı 10–2 kazandı. Galibiyeti getiren goller Muhammet(3), Ercan(2), Okan(2), İsak(1), Nazım( 1) ve Alican’dan(1) geldi. Murat, Ali Can, Nazım, Ercan, Okan, Muhammet, Erkan, Burak, Ali, İshak ve Kadir 11’iyle mücadele veren Pazarspor minik takımına karşı Batum F.C Merani takımı da sahaya Mihael, İncgia, Kartozic, Çiçhvia, Çoçonova, Tsotsonova, Morgoşia, Harbedia, Grigolava, Kukcteladza ve Harbedia 11’iyle sahaya çıktı.

Yılbaşı tatili nedeniyle çocukların aileleriyle birlikte Türkiye’ye gezmeğe geldiklerini belirten Gürcistan Merani takımı teknik direktörü Orhoşia Camu, “Kardeş ülkeyi ziyaret etmekten çok mutluyuz. Gündüzleri turistik gezi yapıyoruz. Akşam saatlerinde ise ziyaret ettiğimiz il ve ilçelerde kendi yaş gurubumuza uygun takımlar ile birer dostluk maçı yapıyor, dostluk mesajları veriyoruz. Bizim için önemli olan karşılaşmalarda alınan sonuçlardan ziyade dostluğu daha ileri götürmektir. Pazarspor ile yaptığımız bu dostluk karşılaşması bizi fevkalade sevindirdi” diye konuştu.

Pazarspor minik takım çalıştırıcısı Kadem Morgül de yaptığı açıklamada, “Karşılaşmanın galibi dostluk olmuştur. Önemli olan iki dost ülke miniklerinin bir spor maçında karşı karşıya gelerek dostluk mesajları vermesidir” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız