1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Bayramda hava güneşli geçecek
Bayramda hava güneşli geçecek

Bayramda hava güneşli geçecek

Trabzon Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada bölgede bayramın ilk gününden sonra havanın güneşli geçeceği belirtildi.

A+A-

Kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği Karadeniz sahilinde hava güneşlendi. Bugün ve yarın yağış beklenmiyor. Yarın akşam ve bayramın ilk saatlerinde ise hafif yağış olacağı tahmin ediliyor. Ancak Bayramın ilk günü ilerleyen saatlerde hava sıcaklığının artış göstereceği ve güneşli bir bayram yaşanacağı umuluyor. Trabzon Meteoroloji Bölge Müdürü Numan Çam, önümüzdeki günlerde beklenen hava tahminiyle ilgili olarak şu bilgileri verdi: "29 Aralık 2006 Cuma günü, hava az bulutlu ve açık geçecek, yağış beklenmiyor. Sıcaklıklar sahil şeridinde eksi 1 ila 8 derece civarında bulunacak. 30-31 Aralık 2006 Cumartesi-Pazar günü, hava parçalı çok bulutlu, sahil şeridi aralıklı yağmurlu, iç kesimler aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Sıcaklıklar sahil şeridinde eksi 2 ila 8 derece civarında bulunacak. 01-02-03 Ocak 2007 tarihlerinde, hava az bulutlu ve açık geçecek, yağış beklenmiyor. Sıcaklıklar sahil şeridinde eksi 2 ila 10 derece civarında bulunacak."
Bölge Müdürü Çam, sahil kesiminde orta şiddette, iç kesimlerde ise kuvvetli olarak beklenen buzlanma nedeniyle sürücülerin her zamankinden daha dikkatli olmaları ve gerektiğinde kullanılmak üzere araçlarında mutlaka zincir bulundurmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum