1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Birincilikleri Pazarlı öğrenciler aldı
Birincilikleri Pazarlı öğrenciler aldı

Birincilikleri Pazarlı öğrenciler aldı

Rize il genelindeki okullar arasında düzenlenen adaletin toplumdaki yeri konulu resim şiir ve kompozisyon yarışmasında Pazar, 2 birincilik aldı.

A+A-

Rize il genelindeki okullar arasında düzenlenen adaletin toplumdaki yeri konulu resim şiir ve kompozisyon yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Pazar’daki okullar damgasını vurdu.
Kompozisyon dalında birinciliği Pazar Anadolu lisesinden Şule Hür alırken resim yarışmasının birincisi de yine Pazar Veysel Vardal İ.Ö.Okulu’ndan Ali Eren Güven oldu. Şiir yarışmasında ise birinciliği Rize merkez Hüseyin yardımcı İ.Ö.Okulu’ndan Ali Sümer elde etti.
 
Yarışmada dereceye girenler için bir de ödül töreni yapıldı. Törene Rize Valisi Kasım Esen, İl Jandarma Alay Komutanı Erol Çelik, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Rize Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Özkorul, Rize Baro Başkanı Harun Mertoğlu ile daire amirleri, eğitimciler ve vatandaşlar katıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum