1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çayda kota, matbaa hatasıymış!
Çayda kota, matbaa hatasıymış!

Çayda kota, matbaa hatasıymış!

Ak parti Rize Milltevekili A.Kadir Kart, seçim beyannamesindeki çay kotasının kaldırılacağına dair bölümüm matbaa hatası olduğunu söyledi!

A+A-

Bengü BİTİŞ – Kaçkar TV’de yayınlanan ve sunuculuğunu Turgay Terzibaş’ın yaptığı B Planı isimli programa konuk olan AK Parti Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, partisinin seçim beyannamesindeki “kotayı kaldıracağız” ifadesinin matbaa hatası olduğunu söyledi.
Bütün güçleri ile millete hizmet ettiklerini ancak yine de zaman zaman anlaşılamadıklarını iddia eden AK Parti Rize milletvekili A.Kadir Kart, partisinin seçim beyannamesini çalışma odasına astığını, yerine getirdikleri icraatların üzerini kalemle çizdiğini belirterek kota ile ilgili yazılı olan kısmın matbaa hatası olduğunu söyledi.
Dil Sürçmesi
Bundan yaklaşık bir ay önce basına verdiği kahvaltılı basın toplantısında ibret olsun diye bazı doktorları “Şırnak’sa Şırnak, Hakkari ise Hakkari’ye” sürdüreceği açıklamasını da dil sürçmesi olarak değerlendiren Kart “Evet buna yakın bir ifade kullandım. Orada bir dil sürçmesi yaşandı. Ben küçüklüğümden beri doktor olmak istedim. Ancak, Allah kısmet etmedi. Doktor değil mühendis oldum. Türkiye bir hukuk devleti. Hukuk devletinin gerektirdiği şekilde işini yapmayan doktorlarla mücadele edeceğim” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
8 Yorum