1. HABERLER

  2. ÇAYELİSPOR

  3. Çayeli şehir stadı çimleniyor
Çayeli şehir stadı çimleniyor

Çayeli şehir stadı çimleniyor

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Çayeli ilçe stadında inceleme yaparak stadın kısa sürede çimlendirileceğini müjdeledi.

A+A-

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Çayeli Şehir Stadı'nın 31 Temmuz’da suni çim ihalesinin yapılacağını belirterek kısa sürede işlemlerin tamamlanacağını kaydetti. Çayeli Belediye başkanı Rıza Çakır ile birlikte statta inceleme yapan Atalay, Temmuz ayı sonunda ihalesi yapılacak olan stadın kısa sürede tamamlanarak sporseverlerin hizmetine sunulacağını söyledi.

Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır da yaptığı açıklamada Genel Müdür Atalay’a teşekkür ederek, “İlçemizde sportif faaliyetlerin gelişimine katkı sağlayacak çimlendirme işlemi için başlatılan çalışmalardan bir hayli memnun olduk. Şehir stadımızın suni çime kavuşması gençlerimizin faaliyetlerine ivme katacaktır.” Diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız