1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çayeli'nin çehresini değiştirecek
Çayeli'nin çehresini değiştirecek

Çayeli'nin çehresini değiştirecek

Çayeli ilçesinin çehresini değiştirecek Kütür Sitesi inşaatının kaba bölümü bitti. Başkan Çakır, binanın Kasım ayında hizmete gireceğini söyledi.

A+A-

Mayıs ayında yapımına başlanan Çayeli Kültür Merkezi’nin kaba inşaatı tamamlandı. Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, hava koşullarının uygun gitmesi halinde de 3 ay içerisinde inşaatın tamamlanacağını belirterek Kültür Sarayı’nın hizmete sokulacağını söyledi.


Çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Başkan Çakır, “Kültür sarayı, gerek mimari yapısı ve gerekse işlevi açısından ilçemizin çehresini değiştirecek önemli bir yatırımdır. 2 bin 50 metrekare inşaat alanında toplam bin 100 metrekare olan bu yapının maliyeti de yaklaşık 3 milyon dolara tekabül ediyor. Hizmete açıldığında ilçemiz için önemli bir kültür eseri olarak hizmet verecektir.” Diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum