1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çaykur'a 3 günde rekor başvuru
Çaykur'a 3 günde rekor başvuru

Çaykur'a 3 günde rekor başvuru

2 bin 500 işçinin alınacağı Çaykur’a her bölgeden akın var. Son 3 günde 10 bin kişinin daha dilekçe verdiği belirtildi.

A+A-

2 bin 500 İşçinin alınacağı açıklanan Çaykur’a 3 günde 10 bin kişinin dilekçeyle başvurduğu belirtildi. Genel Müdür Ekrem Yüce işçi alımları ile ilgili yılbaşından sonra değerlendirme yapılacağını söyledi.
Mustafa BAYRAK - Çay İşletmeleri Genel Müdürü Ekrem Yüce’nin Çaykur’a toplam 2 bin 500 işçi alınacağını açıklamasından sonra kuruma 3 günde 10 bin kişinin iş için müracaatta bulunduğu açıklandı. Daha önce yaklaşık 40 bin kişinin dilekçe verdiği kurumda 3 günde yaşanan bu yoğunluğun gelecek günlerde rekor sayıya ulaşacağı tahmin ediliyor.
Çay işletmeleri genel müdürü Ekrem Yüce’nin yeni yapılacak olan Hemşin Fabrikası ile Çaykur’a ait 46 mevcut fabrikasına çeşitli branşlarda toplam 2 bin 500 işçi alınacağını açıklamasının ardından dilekçe yoğunluğun arttığı belirtilirken Rize dışından da başvuruların olduğu açıklandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum