1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çaykur'a teşekkür ziyareti
Çaykur'a teşekkür ziyareti

Çaykur'a teşekkür ziyareti

Ziraatçılar Derneği Rize Şubesinin yeni göreve seçilen Yönetim Kurulu üyeleri, teşekkür ziyaretlerinin ilkini Çaykur’a yaptılar.

A+A-

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrenin ardından göreve getirilen Ziraatçılar Derneği Rize Şubesinin Yönetim Kurulu üyeleri, teşekkür ziyaretlerinin ilkini Çaykur’a yaptılar.
Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Ziraatçılar Derneği Şube Başkanı Müfit Akman; “Genel Müdürümüz Sayın Ekrem Yüce’nin Derneğimize gerçekleştirdiği tebrik ve hayırlı olsun temennilerine mukabele anlamında bir nezaket ziyaretidir bu. Ayrıca bu vesile ile kısa ve uzun vadede Dernek olarak gündemimizde olan çay ve çalışan üyelerimizle ilgili temel meselelerde karşılıklı mütalaa ve bilgilendirme ziyareti yapmış oluyoruz” Dedi.
 
Ziraatçılar Derneğini kabulü sırasında tebrik ve temennilerini yineleyen Genel Müdür Ekrem Yüce; Çaykur’a nitelikli eleman alımları hakkında açıklamalarda bulundu. Yüce “İşçi alım şartlarımızda açıklandığı gibi 500 Lise ve Dengi Okul, 500 Endüstri Meslek Lisesi ve benzeri Teknik Okul ve 500 Meslek Yüksekokulu Çay eksperliği bölümü mezunu elaman olmak üzere toplam bin 500 geçici mevsimlik işçinin işe alınmalarının takibini tamamen İŞKUR yapmakta ve sonrasında noter huzurunda yapılacak kura sistemiyle de bu süreç tamamlanacaktır. Yaşanacak olan bu sürecin bölgemize, insanımıza hayırlı olmasını ve teşekkülümüze müspet katkılar sağlamasını temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız