1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çaykur'a Yeşilay desteği
Çaykur'a Yeşilay desteği

Çaykur'a Yeşilay desteği

Yeşilay Rize Şubesi, Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce'yi "Gönüllü Dost" ilan etti.

A+A-

Göktürk FIRAT - Yeşilay Rize Şubesi, çalışmalarında kendilerine maddi ve manevi destekte bulunan Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce'yi "Gönüllü Dost" ilan etti.
Rize Yeşilay Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce'yi bugün makamında ziyaret etti. Yüce, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, "Bir hatanın telafisi başa geldikten sonra çok daha zordur. Sigara, alkol ve uyuşturucu gibi zararlı madde alışkanlıklarının başa geldikten sonra tedavisi zor oluyor. Ülkemizde Kızılay'dan sonra önemli etkisi olan Yeşilay Derneği bu tarz kötü alışkanlıkları başa gelmeden önlemenin yollarını gösteriyor. Bu nedenle bizim desteğimiz her zaman onlarla olacaktır" şeklinde konuştu.
 
Rize Yeşilay Şubesi Başkanı Bayram Ali Kavalcı yaptığı konuşmada, "Çaykur Genel Müdürümüz Sayın Ekrem Yüce, yaptığımız çalışmalarda desteğini bizden hiç esirgemedi. Her zaman yanımızda oldu. Kendisi gençliğinden bu yana Yeşilaycıdır. Gösterdiği desteğinden dolayı Yeşilay Genel Başkanlığımız sayın Yüce'yi gönüllü dost ilan etti" dedi.
Kavalcı, daha sonra Yüce'ye "Gönüllü Dost" belgesini verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız