1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Çaykur'da bayramlaşma yapıldı
Çaykur'da bayramlaşma yapıldı

Çaykur'da bayramlaşma yapıldı

Çaykur'da düzenlenen bayramlaşma törenine eski bakan Tuncay Mataracı da katıldı. Genel Müdür Ekrem Yüce ise önemli açıklamalar yaptı.

A+A-

Çaykur’da bugün gerçekleşen bayramlaşmaya Genel Müdür Ekrem Yüce, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Fabrika Müdürleri, Çaykur çalışanları ve bazı sivil toplum örgütleriyle, vatandaşlar katıldı.
Ak Parti Rize Milletvekili Abdülkadir Kart, eski Bakan Tuncay Mataracı ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yunus Öksüz de kutlamaya katılarak Çaykur camiasıyla birlik beraberlik mesajı verdiler.  

 
Genel Müdür Ekrem Yüce burada yaptığı konuşmada herkesin kurban bayramını kutlayarak; “2006 yılı Teşekkülümüz için her anlamda ilkler ve artılar yılı odu. Alınan yaş ve satılan kuru çayda bir önceki yıl gerçekleşen rakamların üzerine çıkıldı.
Üreticilerimize olan ürün, personelimize olan işçilik bedelleri ve ikramiyelerin tamamı yeni yıla girmeden ödenmiş, Çaykur 2007 yılına tertemiz, beyaz bir sayfa açarak girmiştir. Yeni Muratlı Çay Fabrikasının proje başlangıcı 2006 yılında yapılmış ve aynı yıl içinde yüklenici müteahhitten teslim alınmıştır. Rize Hemşin Bölgesinde yapımını düşündüğümüz organik ve konvansiyonel çay fabrikasının yasal girişimleri yine 2006 yılında tamamlanmıştır. Bu pozitif görüntünün oluşmasında emeği geçen merkez ve taşra çalışanlarımıza, pazarlama ağında yer alan her bir çalışanımıza, her yaş grubu ve her kesimden ürünlerimizi tercih eden tüketicilerimize teşekkür ediyorum. Şunu samimiyetle söyleyebiliriz ki; kurumumuz dünden daha iyi. Ancak yarınki durumumuz bu günden daha iyi olmak zorunda. Geleceğe sığınmadığımız gibi kendi geçmişimizle de avunmuyoruz. Bundan böyle her yeni günde yarını düşünerek istikrarlı yürüyüşümüze üreticilerimizle, çalışanlarımızla, aileden kabul ettiğimiz bayilerimiz ve tüketicilerimizle birlikte el ele, koşar adım devam edeceğiz. Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz daha çok hayallerimiz ve hedeflerimiz var” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum