1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Cem Baki İstanbul'a gitti
Cem Baki İstanbul'a gitti

Cem Baki İstanbul'a gitti

Sakatlığı gerekçesiyle kadroya giremeyen Rizesporlu oyuncu İstanbul'a gitti.

A+A-

Selman Kutlu - Çaykur Rizespor'da Cem Baki bilmecesi gündemdeki yerini koruyor. Susiç tarafından sakatlığı gerekçe gösterilerek kadroya alınmayan tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamayla tüm antrenmanlara çıktığını ve sakatlığının geçtiğini söylemişti. Cem Baki “Madem sakatım ben de tedavimi yaptırmaya İstanbul’a gidiyorum. Burada doktora gözükeceğim” diyerek Rize’den ayrıldı. Cem Baki, Rize’ye tekrar dönüp dönmeyeceği sorularını ise cevapsız bırakarak kafaları karıştırdı.
Durumunu değerlendirecek
Tecrübeli oyuncu Cem İstanbul’da doktora gözüzkeceğini belirterek “Saffet Hoca beni sakatlık gerekçesiyle oynatmadı. Ben de bunun sonucunda karar alarak doktora gözükmek için İstanbul'a geldim. Yapılanlar ve söylenenler doğru değil. Ama ne yapılmak istenildiğini de anlayamadım. Ben her zaman Rizespor için oynadım. Sonuna kadar da oynarım. Ama bana karşı böyle bir tutum varken kendimi de düşünerek devre arasında durumumu değerlendireceğim. Gerekirse herkesin faydası için ayrılabilirim" açıklamasını yaptı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız