1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Cem Baki sonunda patladı
Cem Baki sonunda patladı

Cem Baki sonunda patladı

Rizespor'un en çok konuşulan ismi Cem Baki, gelinen noktada kendini çok mutsuz hissettiğini belirterek ilginç açıklamalar yaptı.

A+A-

Ç.Rizespor’un yedek kulübesindeki yıldızı Cem Baki, son dönem yaşananlarla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Rizespor camiasının kendisini sahiplendiğini ancak forma bulamadığı için bu sahiplenmenin karşılığını veremediğini söyleyen Rizesporlu oyuncu, “Şehirde herkes neden oynamadığımı soruyor. Bunu ben de bilmiyorum. Her futbolcu oynamak ister. Ç.Rizespor yönetimi de oynamamı istiyor. Sanırım hocam beni yeterli görmüyor. Bu beni çok üzüyor. Geçen sezon çok iyi bir dönem geçirdim. Bu nedenle sezon başında takımın eski oyuncularından olmama rağmen yönetim kalmamı istiyor” dedi.
Cem Baki, “Geçen sezona baktığımız zaman 30 maç oynadım. Orta saha oyuncusu olmama rağmen 6 gol attım ve takımımın önemli puanlar almasını sağladım. Bu sezona da çok iyi başladım. 3 maçta 2 gol attım. Sanırım Güvenç hoca giderken verdiği raporla kadro dışı kalmama sebep oldu. Saffet hocanın takımın başına gelmesiyle yönetim tarafından affedildim. İdmanlarda en çok çalışan oyuncu olmama rağmen sürekli yedek bırakıldım. 29 yaşındayım. Maç başı para alıyorum. Ekmek parası için oynuyorum. Eğer Ç.Rizespor'da faydalı olamayacaksam devre arasında oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum. Şu anda 4 takımın bana teklifi var” dedi.
Ç.Rizespor taraftarı tarafından çok sevildiğinin farkında olduğunu söyleyen Cem Baki, "Herkes Kaptanımız Altan’ı ve beni kurtarıcı olarak görüyor. Yönetim maddi manevi bu takım için her şeyi yaptı. Hocanın istediği bütün futbolcular alındı. Takımın bu halde olmasının sebebini ben de anlayamıyorum” dedi. Cem Baki “2,5 yıldır Rize’deyim. Burada müthiş bir sezon geçirdiğim için yönetim kalmamı istedi. Evim ve eşim buradaydı. Burada mutluydum. Yönetim de isteyince Konyaspor ve Antalyaspor’un teklifini reddedip Rize’de kaldım. Başkanımızı ve yönetim kurulundaki ağabeylerimi çok seviyorum” dedi.
İdmanlarda bile çok hırslı olduğunu ifade eden müzmin yedek Cem Baki , “Gazozuna maç oynasak ve yenilsek dahi ağlıyorum. Bu hırs içinde olmama rağmen yedek kalmayı içime sindiremiyorum. Ama istenmediğim yerde de kalmam. Benim değerim neden bilinmiyor. Bu kadar çabuk harcanacak oyuncu değilim. Yaşadıklarım kafa olarak bitmeme, üzülmeme neden oldu. Çok kırgınım. Olayların bu şekilde gelişmesini hiç istemezdim. Eğer Rizespor’un menfaatleri önemliyse ve yönetimimizde gitmeme izin verirse devre arasında oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum” dedi. (Haber Fotoğraf: İlyas GÜR)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum