1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Cem Baki'den göndermeler
Cem Baki'den göndermeler

Cem Baki'den göndermeler

Rizesporlu Cem Baki, hayatının en kötü günlerini yaşadığını belirterek, "Bana bu kabusu yaşatanlara sahada cevap vereceğim" dedi.

A+A-

Dilek ASLAN - Ligin ilk yarısında sadece 6 maçta 265 dakika forma giyebilen, kadro dışı bırakılıp daha sonra affedilen ve ardından sakatlığı yüzünden birçok söylenti ortaya atılan Çaykur Rizespor'un savaşçı oyuncusu Cem Baki, "Niye takımın en sorunlu oyuncusu gibi gözüktüm, anlamadım. Benim dışımda bazı olaylar gelişti, kurban ben oldum, hak etmediğim olaylarla karşılaştım" diye konuştu.
 
Hayatının en zor günlerini geçirdiğini ifade eden yetenekli oyuncu, "Lige iyi başlayıp 3 haftada 2 gol atan bir oyuncu, bir hafta sonra, üstelik kimseyle en küçük tartışma bile yaşamamasına rağmen kadro dışı bırakılır mı? Ondan sonra affedildim, en formda olduğum dönemlerde bu kez forma verilmedi. Bana bu kabusu yaşatanlara en ağır cevabı, oynayacağım futbolla sahada vereceğim" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız