1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Cem Baki'den müjdeli haber
Cem Baki'den müjdeli haber

Cem Baki'den müjdeli haber

Rizespor’un bu sezon ilk yarıda en çok tartışılan futbolcusu Cem Baki, teknik direktör değişiminden sonra ikinci yarıda yeni bir sayfa açacağını söyledi.

A+A-

Dilek ASLAN - Ç.Rizespor’da bu sezon ilk yarıda en çok tartışılan futbolcusu Cem Baki, teknik direktör değişiminden sonra ikinci yarıda yeni bir sayfa açacağını ifade ederek, “Rıza Hoca ile anlaştıktan sonra kendisiyle görüştüm. Hocam kalmamı istedi. Bu üçüncü kez Rıza Hoca ile çalışmam olacak. Rıza Hoca benim nasıl bir oyuncu olduğumu biliyor. Bu nedenle kalmamı istedi. Yılsonuna kadar kalmaya karar verdim. Şartlar uygun olursa gelecek yıl da burada oynayabilirim” dedi.
İlk yarının sonunda hafif bir sakatlık geçirdiğini bu nedenle idmansız olduğunu vurgulayan Cem Baki “İstanbul’ da üç gündür günde bir saat yalnız başıma idmanlarımı sürdürüyorum. Hem hocamın, hem de kulübün benle ilgili beklentileri var. Bu beklentileri boşa çıkartmamak için antrenmanlarımı sürdürüyorum. İkinci yarı öncesi hem kendimi toparlamak hem de beklentilere cevap vermek için 2 Ocak tarihine kadar çalışmalarımı devam ettireceğim” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız