1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Çöpe atılanlar, onun sermayesiydi
Çöpe atılanlar, onun sermayesiydi

Çöpe atılanlar, onun sermayesiydi

2 çocuğunu ayakkabı boyacılığıyla geçindiren 52 yaşındaki Musa Cevahir, çalındı zannettiği malzemelerinin çöpe atıldığını öğrenince yıkıldı!

A+A-

Hakan DEĞİRMENCİ - 2 çocuğunu ayakkabı boyacılığı yaparak okutan Musa Cevahir (52), sabah geldiği tezgah deposunda malzemelerini bulamayınca büyük şok yaşadı. Cevahir, kaybolduğunu zannettiği satılık ayakkabı malzemelerinin çöpe atıldığını öğrenince büyük üzüntü yaşadı. Büyük bir otelin personeli, otelin yan tarafındaki küçük ardiyede bulunan ayakkabı malzemelerini toplayıp çuvalla birlikte çöpe atmıştı. Yaklaşık 1 milyar lira zarara giren Musa Cevahir, “Çocuklarımı buradan kazandığım parayla okutuyorum. 1 milyar lira belki başkaları için büyük bir para değil ama beni çok sarstı. Ne yapacağımı bilemiyorum. Çalınsa daha iyiydi, en azından birinin işine yarardı” diye konuştu.

Bütün ayakkabı malzemeleri giden, sandığıyla el ele baş başa kalan boyacının durumunu görenlerin içi parçalandı. Fakat kimse onun için bir şey yapamadı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız