1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. GİRESUNSPOR

  4. Çotanaklar umudunu koruyor
Çotanaklar umudunu koruyor

Çotanaklar umudunu koruyor

Giresunspor'da kalan 7 maç için seferberlik ilan edildi.

A+A-

Ali AKTEN (pazar53.com ) - B Kategorisi 4. Grup’ta ilk etabın son yedi haftasına girilirken zirvenin sekiz puan gerisinde kalan Giresunspor, kalan maçlarından en iyi netice ile ayrılarak rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek.
Kadrolarını büyük oranda yenileyerek sezona başlangıç yaptıklarını ve ilk 11 haftada inişle çıkışlı bir grafik çizerek zirve yarışının uzağında kaldıklarını söyleyen Yeşil-beyazlı ekibin yönetim kurulu üyesi Enver Yılmaz, “Uyum sorununun bu kadar uzun süreceğini tahmin etmiyorduk. Hesapta olmayan puan kayıpları yaşadık Ancak kaybettiğimiz bu puanların telafisi mümkün. Çok çalışarak rakiplerimizi yakalayabiliriz” diye konuştu.
İŞ KAZASI
Pazarspor karşısında aldıkları farklı mağlubiyeti iş kazası olarak nitelendirdiklerini belirten yönetim kurulu üyesi Enver Yılmaz, “Pazarspor öyle ahım şahım top oynamadı. Biz son derece kötü bir oyun ortaya koyduk ve savunmamızda yaptığımız hatalar sonucunda farklı bir yenilgiyle karşılaşmayı tamamladık. Futbolun içinde ne yazık ki bunlar var. Bugün Fenerbahçe de böyle yenilgiler ile karşı karşıya kalıyor. Önemli olan hatalardan gerekli dersleri çıkarmak. Bizler Pazarspor maçındaki performansımızla noksanlıklarımızı tespit ettik. Kalan yedi maçımızda bu hataları tekrarlamayarak ilk etabı en iyi yerde bitireceğimize inanıyoruz. Belki zirvenin gerisinde kaldık ve bu nedenle işimiz zor gözüküyor ancak biz zoru severiz” şeklinde konuştu.
HER MAÇ FİNAL
Ligde artık puan kayıplarının telafisi olmayan haftalara girdiklerini dile getiren yönetim kurulu üyesi Yılmaz, “29 Ekim’de sahamızda oynayacağımız Ünyespor maçını kazanarak yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Zor bir maç olacak ama taraftarımızın da desteğini arkamıza alarak Ünyespor engelini geçip yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Artık puan aslanın ağzında değil, midesinde. Bu nedenle her maçımız final. Ligin zirvesinde yer alan Kırıkkalespor ve Yozgatspor ile iç sahada oynayacak olmamız da üst sıralara yaklaşmamız için bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Son haftaya kadar mücadelemizi bırakmayacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız