1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Devrimcan’ı Fenerbahçe kaptı
Devrimcan’ı Fenerbahçe kaptı

Devrimcan’ı Fenerbahçe kaptı

Fenerbahçe, Trabzonspor'un da istediği Pazarspor alt yapısından yetişerek geçen sezon U 15 Milli takımına seçilen 15 yaşındaki Devrimcan Beyaz’ı transfer etti.

A+A-

Pazarspor alt yapısından yetişerek geçen sezon U 15 Milli takımına seçilen 15 yaşındaki futbolcusu Devrimcan Beyaz’ı Fenerbahçe transfer etti.
Transfer yönetmeliği gereği 18 yaşından küçük amatör oyuncuları, kulübüne sormadan velisinin onayıyla transfer edebiliyor. Daha önce Trabzonspor’un da istediği oyuncuyu Pazarspor’un bu kulübe verme eğiliminde olduğu belirtilirken Devrimcan’ın anne ve babasının Fenerbahçe’den gelen teklife sıcak yaklaşması sonucu transferin gerçekleştiği belirtildi. Fenerbahçe’nin yetiştirme tazminatı olarak Futbol Federasyonu’na Pazarspor adına 11 bin Euro yatırdığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
12 Yorum