1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Eğitimciler kahvehanelerde!
Eğitimciler kahvehanelerde!

Eğitimciler kahvehanelerde!

Rize Valisi Kasım Esen'in kahvehanelerde eğitim çalışmaları projesi Pazar ilçesinde start aldı. 4 kişilik ekip kahvehanelerde görüşmelere başladılar.

A+A-

Naci GÜVEN - Rize Valisi Kasım Esen’in kahvehanelerle ilgili projesi kapsamında Pazar İlçesinde uygulamalara başlandı.
Halk Eğitim Müdürü Zeki Sarı’nın Başkanlığında Pazar kaymakamlığınca görevlendirilen Pazar Öğretmenevi Müdürü Musa Taşçı, Pazar Lisesi Müdürü Hüseyin Karagöz ve Pazar İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Çatan’dan oluşan ekip ilçedeki kahvehanelerde 10’ar dakikalık görüşmeler yaparak sağlık, eğitim, tarım ve teknoloji konularında bilgiler veriyorlar. İlk uygulamada 10 kahvehanede yapılan bire bir görüşmelerde olumlu izlenimler alındı. Ekibin 6 ay boyunca haftanın 2 günü uygulamalarını devam ettirerek kahvehanelerin kıraathaneye dönüştürülmesi ve oluşturulacak kitaplıklarla eğitim hizmeti verilmesi amaçlanacak.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
9 Yorum