1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Eğitmenler de eğitilecek!
Eğitmenler de eğitilecek!

Eğitmenler de eğitilecek!

Rize Valiliği tarafından başlatılan “Kahvehanelerin Eğitim Merkezine Dönüştürülmesi” projesine katkıda bulunacak öğretmenler de eğitilecek.

A+A-

Proje kapsamında görev alacak gönüllü doktor ve öğretmenler, Dünya İnsan Hakları Günü münasebetiyle, Rize İnsan Hakları Kurulu etkinlikleri çerçevesinde İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda verilecek aile içi iletişim konulu konferansa davet edildiler. Rize Valiliği'nden yapılan açıklamada, Pazar günü saat 14.00’de İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda Dr. Senai DEMİRCİ tarafından aile içi iletişim ile ilgili “Sevgiyi Eve Çağır” konulu bir konferans verileceği belirtilerek, “Toplantıya, halkımız. ilgili kurum ve kuruluşların yanı sıra özellikle “Kahvehanelerin Eğitim Merkezine Dönüştürülmesi” projesine katkıda bulunacak gönüllü doktorlar ile öğretmenlerin katılımı beklenmektedir” denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız