1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Emniyet Müdürü'nün bilinmeyeni
Emniyet Müdürü'nün bilinmeyeni

Emniyet Müdürü'nün bilinmeyeni

Rize Emniyet Müdürlüğüne atanmasının ardından yaptığı birçok operasyonla gündem gelen Şammaz Demirtaş’ın bilinmeyen bir yönü daha ortaya çıktı.

A+A-

Muhammet KAÇAR - İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve İstihbarattan sorumlu Müdür yardımcılığı görevinden, Rize Emniyet Müdürlüğü'ne atanmasının ardından yaptığı birçok operasyonla gündem gelen Şammaz Demirtaş’ın bilinmeyen bir yönü daha ortaya çıktı. Futbola meraklı olan Demirtaş, top tekniği ve ustaca vuruşlarıyla birçok futbolcuya taş çıkartıyor. Önceki gün Rize Valisi Kasım Esen ile birlikte İyidere ilçesinde yapımı tamamlanan sentetik futbol sahasında incelemeler de bulunan Şammaz Demirtaş, futbol topunu görünce kısa bir şov yaptı.
Şammaz Demirtaş, Doğan Haber Ajansı Rize muhabiri Muhammet Kaçar’ın sağ çaprazdan ceza sahasına ortaladığı topu yarım vole vuruşuyla kaleye gönderdi. Ustaca vuruşuyla dikkat çeken Demirtaş, kaleye geçen Anadolu Ajansı Rize muhabirlerinden Fikret Delal’i mağlup ederek topu 90’dan filelerle buluşturdu.
Şammaz Demirtaş, Polis müdürlerinden oluşan bir takım çıkartacağını ve ilk maçı da basın mensuplarından oluşan bir takımla oynamak istediğini söyledi. Bu anı da yılların deneyimli gazetecisi ve Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürü Hamit Suyabatmaz böyle görüntüledi...

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız